Foundation for Foundations logo

The key of success
is bonding business platform
with charity

Menu

Foundation news from Hungary

Google Hírek

15 August 2022., Monday, 09:00

Magyarország példa Amerika számára – Kevin Roberts amerikai konzervatív vezető a Mandinernek - Mandiner

12 September 2022., Monday, 09:00

Kontra - Kontra

Kontra  Kontra

25 June 2021., Friday, 09:00

Afrika és Európa jövője a szereteten, a hiten és a reményen alapul - vasarnap.hu - vasarnap.hu

08 October 2022., Saturday, 09:00

Megvan, mikor jön az Isaac Asimov regényeiből készült, monumentális Alapítvány-sorozat - Origo

28 October 2022., Friday, 09:00

A Harvard és a Warren Alpert Alapítvány kitüntette Karikó Katalint és négy kutatótársát - Szegedi Tudományegyetem

13 July 2022., Wednesday, 09:00

Kanada egyik legrangosabb tudományos kitüntetését vette át Karikó Katalin - DÉLMAGYAR

21 July 2022., Thursday, 09:00

Bill Gates kész a teljes vagyonáról lemondani – exkluzív részletek egy 20 milliárd dolláros adomány hátteréről – Forbes.hu - Forbes.hu

25 November 2021., Thursday, 09:00

Mórahalmon táboroztat a Nem Adom Fel Alapítvány - DÉLMAGYAR

07 October 2021., Thursday, 09:00

Közpénzből éheznek az elismerésre: így vándorolnak a milliárdok a kormány kedvenc szakértőihez - Telex

16 September 2022., Friday, 09:00

Milliárdok szivárognak el az USA-ban létrehozott magyar alapítványokba - Euronews Magyar

26 October 2022., Wednesday, 09:00

Több nemzetközi szervezet is áll a Partizán mögött - Világgazdaság

11 November 2022., Friday, 09:00

Alaposan kikérdezték Varga Juditot Washingtonban - Mandiner

08 September 2022., Thursday, 09:00

Átlagon felül keresnek a mérnöknők, mégis nagyon kevesen vannak - IOT magazin

19 December 2021., Sunday, 09:00

Gyurcsány és Bajnai embereivel működött együtt a Partizán és Márki-Zay - Világgazdaság

28 April 2022., Thursday, 09:00

Komoly összeghez jutott a Partizán, két nemzetközi pályázaton is díjazásban részesült - Mandiner

13 May 2022., Friday, 09:00

A Hungary Helps Program Kenyában is segít - vasarnap.hu - vasarnap.hu

Please help our activity!

Our tax number is
18941548-1-41

Please donate to the following account
OTP Bank Nyrt., 11713036-21451047
IBAN: HU61117130362145104700000000
SWIFT: OTPVHUHB


OR YOU CAN ALSO TRANSFER VIA PAYPAL SYSTEM WITH A FEW CLICKS!

THANK YOU!

Az oldal feltöltés alatt áll!